خلاصه قسمت 1-6 داستان Meet Me Again

هانیه برای تحصیل میره کره
توی فرودگاه یه دختری رو میبینه که میخواست کمکش کنه.تو دانشگاه با یورا آشنا میشه و پسری به اسم سونگ جین که همیشه سر به سرشون میذاره.
وقتی که برای خرید با یورا میره فروشگاه همون دختری که تو فرودگاه دیده بود رو میبینه.باهاش آشنا میشه. ایون آه . که همراه یه پسر اومده بود فروشگاه.
همون روز هانی برای خرید مواد غذایی به فروشگاه میره ولی سونگ جینو میبینه و سعی میکنه ازش دور بشه.ولی از شانس بدش میخوره به یه نفر ولی بدون توجه بهش از فروشگاه میره بیرون.
روز بعدش با یورا میرن پارک نامسان که اونجا کیوجونگو میبینن ولی نمیشناسنش چون خودشو پوشونده بود که دیده نشه ولی هانی همون شب کیوجونگو تو تی وی میبینه و میفهمه که این همون پسریه که تو پارک دیده.یعنی کیم کیوجونگ دابل اس
هفته بعد هانی امتحان میده و بعد اممتحانش استاد ازش میخواد که به دفتر مدیر هو بره.توی دفتر مدیر هو عکس پسری که همراه ایون آه بوده رو میبینه.مدیر هو هم بهش سپرده بود که با چندتا از دانشجوها آی تی تمرین کنه. وقتی از دفتر میاد بیرون متوجه سرو صدا میشه به یورا زنگ میزنه و از اونجا متوجه میشه که کیوجونگ و یونگ سنگ اومدن به دانشگاهشون.وقتی یونگ سنگو میبینه متوجه میشه که پسر مدیر هو هست.
بعد از کلاس دوباره رفت به دفتر مدیر هو تا لیست دانشجوها رو بگیره که دوباره کیو و یونگی رو میبینه. کیو هم اونجا متوجهش میشه.یعنی یادش میاد که هانی رو توی پارک دیده بود.تو پارک هم که حتما یادتونه دوست دختر کیو اومده بود و بعدشم به هانی مشکوک میشه که نکنه با کیو رابطه داشته باشه واسه همین بهش سیلی میزنه.
توی لیست اسم سونگ جین هم بود همون کسی که هانی لحظه ای نمیتونست تحملش کنه .اولین روز کلاس تمرین سونگ جین اصرار میکنه که تو درسش مشکلی نداره ...و با هانی شرط میبنده که اگه سونگ جین تو درسش مشکلی نداشته باشه هانی شام مهمونش میکنه. و همینطور هم میشه.سونگ جین هم از مدیر هو اجازه میگیره که با بچه ها درساشونو تمرین کنه.
همون روزا خبر نامزدی دایی هانی بهش میرسه وماه بعدشم جشن عروسیشونه.
هانی تو راه برگشت به دوتا آدم مست برخورد میکنه و میترسه که مشکلی واسش درست کنن
واسه همینم زنگ میزنه از ایون آه کمک بگیره. ایون آه هم خودشو به هانی میرسونه و هانی اینجاست که متوجه میشه کیوجونگ داداش ایون آه
و از اونجا جواب سوالای خودشو میگیره.

اینم از خلاصه داستانم تا اینجا

/ 6 نظر / 22 بازدید
فاطمه

خلاصه نویسیت خوبه عا!!!!!!!!!!! ممنونم که گذاشتی [ماچ][ماچ][ماچ]

elaheh*admin

گلم لینک شدید لطفا لینکمون کنید www.hys-prince.mihanblog.com

saeedehjong

یوهووووو

saeedehjong

فقط میخواستم ببینم نظرم ثبت میشه یا نه[نیشخند] چون تو اون یکی وبت اصن نمیتونم نظر بزارم[متفکر]نمیدونم چرووو من نمیدونستم داستان گذاشتی الان نت بودم همینجوری سریدم!!:)) ولی الان باید برم ظرف بشورم...[نیشخند]بعدا میام میخووونم[نیشخند][نیشخند]

saeedehjong

البته منم داستانو تقریبا یادم رفته[خنده]

aida

سلام من ایمیلتو خوندم ایندفعه ایمیل میدی به این ادرس بدهjannekim6@gmail.comبعدش باید نام کاربری بدم با رمز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟